دندان های شیری

و به شدت کار می کردم و با مامان حرف می زدم. در برابر حرف های خوب مامان می گفتم:"اوهوم." یا:"چه خوب!" و در برابر حرف هایی که رنگ نگرانی داشت می گفتم:"نه. این فکرها درست نیست. باید خوب باشی. باید خوب فکر کنی." و هم زمان چک می کردم که ببینم آیا مثل همیشه خشتک شلوارم از زیر میز پیداست یا نه و فکر می کردم اگر در یک کشور خارجی کار می کردم، الان موهام را بافته بودم و به پشت انداخته بودم و بلوز و شلوار می پوشیدم و پیدا بودن خشتک شلوارم هم هیچ ایرادی را متوجه شخصیت من نمی کرد و این بین حواسم بود که تلفن را مرتب چک کنم که مبادا زنگ بخورد و من برندارم و عکس های نماز جمعه دیروز هم باز بود و با ولع نگاه می کردم.

ناگهان مامان گفت:"دوستت دارم لی لی. خیلی دوستت دارم. برایت سفره نذر کرده ام."

صدای مطمئن و شادم خفه شد:"من هم دوستت دارم مامان..."

و آب دهانم را قورت دادم:"سفره؟"

- اعتقاد نداری. ولی سفره ی حضرت رقیه است. برای بچه دار شدنت...

بچه؟

یک بچه ی شاد دوید. یک دختر کوچک پاهام را بغل کرد و خالص خندید. یک پسربچه نخ کامیونش را داد برایش ببندم و چشم هایش را با پشت دست مالید. یک نوزاد درون وان حمامش روی آب کوبید و جیغ کشید. ک-ون یک نوزاد تازه دنیا آمده ی نحیف را با موسیقی متن صدای زیر و ضعیف گریه اش شستم.

خالی شدم. کار و خشتک و اعتراض و خارج و موهای بافته رفتند پی کارشان.

 

/ 3 نظر / 2 بازدید
سحر

وقتی میایی صدای پات از همه جاده ها میاد انگار نه از یه شهر دور که از همه دونیا میاد تا وقتی که در وامیشه لحظه دیدن می رسه هرچی که جادست تو زمین به سینه من میرسه ای که توی همه کسم بی تو میگیره نفسم اگه تورو داشته باشم به هرچی میخوام می رسم وقتی تو نیستی قلبم رو واسه کی تکرار بکنم گل های خواب آلوده رو واسه کی بیدار بکنم دست کبوترهای عشق واسه کی دونه بپاشه مگه تن من میتونه بدون تو زنده باشه عزیز ترین سوغاتی غبار پیراهن تو عمر دوباره منه دیدن و بوییدن تو نه من تورو واسه خودم نه از سر هوس می خوام عمر دوباره منی تورو واسه نفس می خوام سلام روزت بخیر باشه...دلم نیومد بی سروصدا از این قصر قشنگ بیرون برم .....خیلی خوب بود..دوست داشتی با قدمهای قشنگت به کلبه منم سربزن ..آپیدم ..روز قشنگی داشته باشی[گل][گل][هورا]

مریم

عاشق طرز نوشتنت شدم. لینک می کنم. باشه؟

ميم

لذّت را چهارقاچ می‌كنی، می‌گذاری توی سينی، جلوی آدم. می‌دانستی؟