با 125 تماس بگیرید.

من دیگر غمگین نیستم. من دیگر نمی روم توی رختخوابم دراز بکشم که گریه کنم. من روی سر خودم آوار نمی شوم. من از کسی خشمگین نیستم. آدم خوبی شده ام. نمی پرسم چرا.  ای بابا! این چه فرمایشی است؟ از کوره درنمی روم. داد نمی کشم. خاموش شده ام. من کت و شلوار و کراوات و کیف مهندسی ام. من محاسبات توی فایل های کامپیوتری هستم، بی آن که کوچکترین اشتباهی در من باشد. دیگر عاشق آدم ها نمی شوم. هیجان زده نمی شوم که چقدر آن آدم خوب است. قبول دارم هر عروسی گوزو می شود آخرش. از آدمی متنفر نمی شوم. به من نگاه کن عزیزم! من میلی متر به میلی متر خط کشی شده ام. من یک انسان درست و حسابی هستم. همانی هستم که تو ازم خواستی ،یا آن، یا آن یکی.  چه فرقی می کند؟ من لبخند بر لب دارم. من دیگر دلم تو را نمی خواهد رویا، بچه، خانه ی دهاتی پر از گل، پر از بوی چای تازه دم، پر از توری های بافتنی مادربزرگ های مرده، پر از سادگی، آزادی، خنده، پر از آدم هایی که مرا با عیب هایم دوست دارند. اطفای حریق به خوبی انجام شد. من خوب شدم. من عاقلم. من قابل افتخارم. به من افتخار کن. من بزرگ شدم. حالا من هم جزیی از شما هستم. حالا من هم باید توی تابوتم -که درست اندازه ی خود الانم است- دراز بکشم، و منتظر مرگم بمانم که سر وقتش برسد، دیر نکند. دیر نکند یک وقت؟ خدایا دیر نکند. این یکی دیر نکند. دیر نکند. نه دیر نمی کند. این یکی دیگر نه.

/ 12 نظر / 2 بازدید
نمایش نظرات قبلی
آفرین بانو

خاموش شده ام!

ترانه

من همه ش رو خوب فهمیدم فقط نفهمیدم 125 شماره کجاست؟ لطفا بنویس همینجا

مهری

متفاوتی با همه با همه اونهایی که میخونم و میشناسم و میبینم و... عاشق نوشته هاتم [گل]

ازاده

خیلی وقته که میخونمت لی لی منتها از گودر و عجیب دوست دارم نوشته هاتو لایکام گواهه

ارغوان

ضرب المثل : عروس تعریفی گوزو از کار در میاد[نیشخند]

فاطمه.ع

دوست عزیزی که هیچ‌وقت ندیدمت اما سخت مشتاق دیدارتم تو فوق‌العاده‌ای. قلمت بی‌نظیره. اتفاقات و حتی احساسات رو عالی منتقل می‌کنی. ببخشید که از لفظ "تو" استفاده می‌کنم، باهات راحتم. فکر کنم دو ماهی میشه که می‌خونمت اما تا به حال کامنتی نذاشته بودم برات. بخش‌هایی از شخصیت‌ات شبیه منه. "دیگر عاشق آدم‌ها نمی‌شوم. هیجان‌زده نمی‌شوم که چقدر آن آدم خوب است" منم تقریبا این شکلی شدم. از بس که دنیا یه رنگی‌هامو با دو رنگی جواب داد. لی‌لی جان یه خواهشی دارم، لطفا دسترسی به مطالب گذشته‌اتو رو وبلاگت بذار. نمی‌دونم شاید هم دلیل خاصی داره که این امکان رو حذف کردی. برات آرزوی موفقیت دارم

گیسو

"اطفای حریق به خوبی انجام شد" 'گاهی یه جمله‌هایی وسط نوشته‌هات هست که قلب را وایمیستونه و آدم را متوجه عمق عظیم فاجعه می‌کنه. جمله نیست؛ یک وضعیت است که با کنارهم‌قرارگرفتن کلمات، خواننده را پرتاب می‌کند در اون کانتکست. جمله بالا وسط این نوشته این‌طوری بود.

پریما

[نگران]

هستی

[گریه]

هستی

[گریه]